TELESPRZEDAŻ

Usługa ta stworzona jest z myślą o Klientach poszukujących nowego sposobu na dotarcie do swojego odbiorcy.
Specjalistyczne szkolenia ułatwiają konsultantom sprzedaż, spełniając wysokie standardy obsługi klienta oraz utrzymanie dobrego wizerunku marki. Rozmowa odbywa się według wspólnie ustalonego skryptu rozmowy handlowej, który jest dostosowany do specyfiki działalności firmy i jej odbiorców. Pozwala to na skuteczną prezentację firmy, produktu/usługi, negocjacje i sprzedaż.
Gwarantujemy dostęp na każdym etapie realizowanego projektu do nagrań z przeprowadzonych rozmów, raportów, rezultatów działań.

 

INFOLINIA

Infolinia to konkretny numer telefonu, pod którym Klient może uzyskać wszystkie informacje o produkcie, jego cenie, miejscu i warunkach sprzedaży, a także zgłosić się z drobnymi problemami. Może być to infolinia handlowa bądź tzw. biuro obsługi klienta. Dobrze działająca Infolinia firmy jest jej wizytówką, a także szybkim i prostym sposobem komunikacji.
Idąc z duchem czasu zapewnimy Państwa nowoczesnej firmie profesjonalne działanie infolinii. Nasi konsultanci indywidualnie i efektywnie poprowadzą każdą odebraną rozmowę. Dzięki temu Państwa firma zyska uznanie w oczach klienta, promocję firmy i marki, jak również zbada zapotrzebowanie rynku.

 

BADANIA MARKETINGOWE

Badania marketingowe pozwalają na zebranie obiektywnych informacji w celu zmniejszenia ryzyka podejmowanych decyzji marketingowych. Dzięki nim można dokonać precyzyjnej oceny planowanych rozwiązań. Takie badanie może mieć różne formy, np.: badanie odbioru reklam i ich efektywności, mierzenie zadowolenia z produktów i usług, badanie znajomości i postrzegania marki, analizę działań firm, ich wizerunku i satysfakcji pracowników.
Badania rynku i opinii realizowane są za pomocą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI (ang. ComputerAssisted Telephone Interviewing). Przeprowadzenie ankiet telefonicznych pozwoli na szybki dostęp do niezbędnych nam danych, raportów, statystyk. Uzyskane dane znacznie ułatwią podjęcie odpowiednich kroków w celu realizacji zamierzonych planów. Informacje pozyskane przez konsultantów możemy przedstawić w postaci czytelnych raportów oraz ogólną informację w postaci nagranych rozmów.

 

SZKOLENIA I DORADZTWO

Zajmujemy się również szkoleniami zgodnie z zapotrzebowaniem rynku pracy i zainteresowaniami klientów. System dokształcający i kursowy z zakresu: przedsiębiorczości, ekonomii, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pozyskiwania dotacji finansowych, obsługi komputera, sprzedażowe i marketingowe, zarządzania zasobami ludzkimi, asertywności i radzenia sobie ze stresem.
W skład naszej oferty wchodzą:
- szkolenia: interpersonalne, przedsiębiorczości, komputerowe, NGO, ES-Ekonomia społeczna,
- Coaching: Coaching kariery, coaching i mentoring w edukacji,

COWORKING

Szukasz miejsca do pracy na godziny, biura z pełnym wyposażeniem na terenie Suwałk?
Nasza propozycja skierowana jest do freelancerów, osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, jak również do osób szukających możliwości pracy poza domem.
Proponujemy:
- Miejsce do pracy „biurko” usytuowane przy ul. Buczka 121a z pełnym dostępem do mediów i miejscami parkingowymi,
- Miejsce do pracy składa się z biurka, krzesła, z dostępem do drukarki i Internetu,
- Dla spotkań z klientami lub prowadzenia szkoleń udostępniamy salę konferencyjną,
 - Dodatkowo oferujemy udostępnienie adresu do prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzenie księgowości i obsługę korespondencji;
- Rozliczenia w systemie godzinowym lub miesięcznym;
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT:
- TELEFONICZNY POD NR KOM. 692 128 573
- E-MAILOWY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.